Žádáme fotografy, kteří dne 17. 11. mezi 13. a 14. hodinou v Praze na Můstku fotili kolportéra časopisu Babylon, který nesouhlasně hlasitě komentoval vystoupení starosty Prahy 1 Lomeckého, poté byv obstoupen policií, jménem zákona vyzván, lehnuv si na zem a byl asi pěti policisty odtransportován mimo shromážděné lidi, kterým ještě stačil rozdat několik Babylonů, aby se přihlásili! Máme zájem o placené publikování fotografií.

Hyenismus = logo postmoderny!

Hyenismus = logo postmoderny!Slavný Kintera (6. místo v artindexu) cituje bez udání autora Maria Kotrbu

Autor: Michal Blažek  •  Vydáno: 16.2.2015 9:17  •  Přečteno: 2022x

Inzerát Komory restaurátorů

Hledají se restaurátoři, kteří by byli ochotni něco udělat pro vznik Komory restaurátorů. Podmínky: Licence MK, čistý pokrývačský rejstřík, dobré vztahy s restaurátorskou školou AVU a zároveň restaurátorskou školou Litomyšl.

Autor: Michal Blažek  •  Vydáno: 15.7.2015 17:44  •  Přečteno: 2085x

PF 2018: Zeman má syffilis!!

PF 2018: Zeman má syffilis!!Mám ho!
Paniku vyvolalo mezi českými vlastenci porovnání chůze herce Petra Čepka ve filmu Petrolejové lampy a Zemanovo cupkání prokládané nepovedenými pukrlaty.

Autor: Michal Blažek  •  Vydáno: 3.1.2018 10:13  •  Přečteno: 7351x

Jeden z návrhů na nové „excelentní“ logo AVU

Jeden z návrhů na nové „excelentní“ logo AVUJeden z návrhů na nové „excelentní“ logo AVU

Autor: Michal Blažek  •  Vydáno: 17.4.2015 12:23  •  Přečteno: 1912x

Návštěvnost od 27. 11. 16

Kategorie: K O M E N T Á Ř E, 2019

Nyní věčně posranej prezident je už nedefenestrovatelný.

Nyní věčně posranej prezident je už nedefenestrovatelný.Pojmuti zemana jako hromady bakterií před deseti lety (od K. H.) se ukázalo jako vizionářské. Od doby, kdy se to rozkřiklo, mu ze soucitu dokonce stoupají po dlouhém čase preference. Zato loutkoherci v jeho okolí by za hřích stáli, ovšem Mašíny, Gabčíky, Palachy (ten chtěl původně jít s pistolí na rudoarmějce, ale pak si uvědomil, že tím by národ neprobudil) na skladě nevidím.

Jediný schopný činu by byl Kájínek, ale to by musel Bakala  zase sáhnout hlubokodo do bytového fondu, což je velmi nepravděpodobné, když si i v Respektu stěžují, až skoro brečí, že jim málo platí. Když jsme Respekt zakládali, tak jsme asi půl roku dělali úplně zadarmo. Na jejich současné sebeoslavy 30. výročí v Lucerně mne jako spoluzakladatele nějak zapomněli pozvat. Ani se nedivím. Jejich výtvarné rubrice vedené Vitvarem myju prdel, kudy chodím. Taky se mi podle fotek zdá, že práce v Respektu jde na tajli, za nás tam panděro nikdo neměl. Z těch, kteří u toho byli od začátku, myslím od začátku Informačního servisu, tam zůstal Jarda Spurný, jehož články převyšují vysoko tamní úroveň, a Lamper, který už jen prý přepisuje z úcty k anglosaské tradici články redaktorům. Mohl by se taky tedy pustit do těch Vitvarových. Ty jsou tak blbé, tuzemsky známkovací, že je snad Lamper ani neviděl. Jinak si ty jeho nevyrešeršované PR texty nedokážu vysvětlit. Jo, hoši a děvčata, studovali jste studovali, a rozseděli jste si v univerzitce prdel do průměru (ze zakladatelů Respektu měl vysokou jen Petráček z ekologie a já ze sochařství). Šéfredaktor ctí Mlynáře, což je právě ten průměr. To takový Reflex – 80 procent póvl – ale pak je tam článek, na který se teď  v Respektu už nikdo nevzmůže. A to nové, výroční číslo k 30. letům, které jste vydali je tak opulentně barevné a extrémně lesklé, že jsem se ho štítil vzít do ruky, abych nedostal nějakou chorobu. Takhle tradici historického Respektu rozhodně nedržíte, hoši a děvčata. A na tu anglosaskou nemáte lidi. To jenom abyste věděli, že nepozvat mne a možná i další, je adekvátní vašemu sebeobalamucení. 

Přeneseme se do doby, kdy ještě existovaly protipóly sraček (15. stol.)

Přeneseme se do doby, kdy ještě existovaly protipóly sraček (15. stol.)

 

Michal Blažek – v současnosti vydávatel samizdatu Sochařský zpravodaj, který je závislý /ale na jeho osobě.) pozn.: V informačních servisech 1989 a 1990, kde se články nepodpisovaly jménem, jsou všechny, které jsou podepsány šiframi M, H, B (v různých kombinacích i jednotlivě) skutečně jen ode mne.

 

print Formát pro tisk